Захист права дитини на сім'ю

ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОЇ ОПІКИ ДИТИНИ

Бідність, низький освітній рівень батьків, нехтування потребами дитини, домашнє насильство, вживання алкоголю, безробіття — це основні характеристики сімей, де діти знаходяться в ризику втрати батьківського піклування.

У Центрі ми створили безпечні та комфортні умови для проживання та розвитку дітей, які були вилучені з їх біологічних сімей. Ми докладаємо усіх можливих зусиль, щоб допомогти дитині повернутися до рідної реабілітованої сім’ї, але якщо це неможливо, допомагаємо їй знайти нову сім’ю, яка всиновить дитину або прийме її на виховання.

ЦЕНТР СІМЕЙНОГО ВИХОВАННЯ

Сім’я це саме природне середовище для дитини. Ніщо та ніколи не зможе повноцінно її замінити.

Все ще тисячі дітей, які втратили батьківське піклування, знаходяться у інтернатах. Ми хочемо щоб ця цифра зменшувалася кожного року. Дитина має зростати та виховуватися у сім’ї. Ми приймаємо сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, щоб дати їм новий шанс на сім’ю та любляче, турботливе оточення. Ми на практиці показуємо дітям приклад повноцінної сім’ї, який вони зможуть відтворити у власному житті.

Сім’ї, які працюють у нашому центрі, створюють для дітей умови, за яких вони стають успішними: навчаються, товаришують, реалізують свої таланти та захоплення, обирають професію, готуються до майбутнього життя у сім’ї.

ЦЕНТР «МАТИ ТА ДИТИНА РАЗОМ»

Вагітні жінки та жінки з малолітніми дітьми, які опинилися без підтримки рідних та засобів для існування знаходять у Центрі захист та турботу, що дають їм можливість вижити в тяжкий період їхнього життя, набратися сил та досвіду піклування за дитиною, а також знайти своє місце у суспільстві.

Соціальний супровід, професійна допомога та належні умови проживання дають змогу зберегти маму для дитини та підготувати  сім’ю до подальшого самостійного проживання поза межами центру.

ПРОГРАМА «ПОСЛИ ОТЧОГО ДОМУ»

Молодь з числа всиновлених дітей, об’єднала свої зусилля, щоб допомагати дітям-сиротам в Україні. Їх життєвий досвід допомагає всиновленим дітям та батькам-усиновителям подолати проблеми взаємовідносин та створити міцну люблячу сім’ю на рівні: діти допомагають дітям, а батьки-батькам.

Завдання програми: підтримка контактів з дітьми, які були всиновлені з Отчого Дому в різні країни світу; допомога в адаптації, самоідентифікації, пошуку свого прикликання; збереження національної приналежності.

ПРОГРАМА З РОЗВИТКУ ТА ПОПУЛЯРИЗАЦІ

УСИНОВЛЕННЯ «НОВА СІМ’Я»

  • популяризація ідеї національного всиновлення в Україні;
  • пошук, навчання та підтримка  потенційних батьків-усиновителів;
  • підготовка, друк і розповсюдження просвітницьких і методичних матеріалів;
  • проведення сімейних таборів;
  • юридичний супровід в оформленні документів, відстоювання інтересів сімей, які всиновили дітей;
  • лобіювання інтересів усиновителів на рівні законодавства,
  • допомога в розширенні житлової площі, сприяння в побудові будинків;
  • об’єднання усиновителів в осередки взаємодопомоги і взаємопідтримки сімей —  клуб «Велике серце».

ПРОГРАМА «НАДІЯ ПІЛІГРИМА»

Заходи програми спрямовані на духовне зростання та виховання системи моральних цінностей через проведення тематичних таборів, походів, сплавів та екскурсій. «Педагогіка пригод»  допомагає розвивати особистість дитини, зміцнювати почуття власної гідності, відчуття контролю над власним життям.

Діти та молодь мають змогу випробувати себе в різних видах діяльності, здобути новий досвід, відкрити в собі здібності та таланти. Вони напрацьовують навички комунікації, самообслуговування, відкривають для себе нові пріоритети та цілі, налаштовуються на їх досягнення. Діти вчаться товаришувати та допомагати один одному, поступово позбавляються згубних звичок, вчаться дотримуватись нових життєвих правил та йти на компроміси, одразу можуть відстежувати наслідки прийнятих ними рішень. Програма побудована таким чином, аби діти максимально занурилися у світ пригод, нових відкриттів та цікавих подорожей.

с. Святопетрівське,

вул. Центральна, 118

Головна

Ключові події

Про нас

Річні звіти

Контакти

Пожертвувати

RU  EN

БО «Міжнародна Благодійна Фундація «Отчий Дім»

 

вул. Центральна, 118

с. Святопетрівське,

Києво-Святошинський район,

Київська область,

Україна

 

 

otchiydim@gmail.com

Отчий Дім

Пожертвувати

Задайте нам питання:

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

вул. Центральна, 118, с.Святопетрівське,

Києво-Святошинський район,

Київська область, Україна

 

 

otchiydim@gmail.com

БО «Міжнародна Благодійна Фундація «Отчий Дім»