Розвиток та додаткова освіта

Програма духовного розвитку «Бумеранг»

Це програма духовного розвитку, яка є основою всього реабілітаційного та виховного процесу в  програмах та проектах Отчого Дому.

Задоволення фізичних потреб в житті, одязі, харчуванні і, навіть, навчанні не може загоїти рани в серцях дітей. Лише Божа любов зупиняє запущені в життя дітей бумеранги проклять, прокльонів, зрад, образ, насильства і зцілює дух, душу і тіло, запускаючи нові бумеранги віри, надії, любові.

СКАРБНИЧКА ДОБРИХ СПРАВ

Проект покликаний підіймати хвилю добрих справ. Він заснований випускниками Отчого Дому. Для того, щоб зробити добру справу необов’язково мати великі статки. Достатньо лише передивитися власні речі, якими ми вже довгий час не користуємось. Вони в хорошому стані, тому їх шкода викинути і, насправді, вони нам вже заважають. В цей же час, комусь ці речі можуть врятувати життя. Скарбничка —  це місце куди можна все принести і придбати за символічну ціну будь-яку річ і тим самим конвертувати речі у добрі справи, такі як допомога дітям-сиротам, лікування онкохворих дітей та інше. Добрими справами можуть стати наші дари і таланти, якими у вільний час ми допоможемо обездоленим, багатодітним або сім’ям, які потрапили в кризову ситуацію.

ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ

Це програма духовного розвитку, яка є основою всього реабілітаційного та Більш ніж 20-річний досвід роботи з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах та були вилучені з сімей в зв’язку із загрозою їх життю та здоров’ю, свідчить про системну проблему — педагогічну занедбаність і як наслідок низький освітній рівень більшості таких дітей.

Після влаштування у реабілітаційні центри, діти розпочинають регулярно відвідувати місцеві школи, але не можуть вчитися на рівні однолітків. Ця ситуація має числені негативні наслідки, такі як: занижена самооцінка дітей, втрата інтересу та мотивації до навчання, конфлікти з однолітками та вчителями, відмови відвідувати школу, втечі з реабілітаційного центру тощо.

Для вирішення цього питання, ми організували надання освітніх послуг за місцем перебування дитини з метою компенсації педагогічної занедбаності та вирівнювання освітнього рівня відповідно до віку дитини-вихованця.

с. Святопетрівське,

вул. Центральна, 118

Головна

Ключові події

Про нас

Річні звіти

Контакти

Пожертвувати

RU  EN

БО «Міжнародна Благодійна Фундація «Отчий Дім»

 

вул. Центральна, 118

с. Святопетрівське,

Києво-Святошинський район,

Київська область,

Україна

 

 

otchiydim@gmail.com

Отчий Дім

Пожертвувати

Задайте нам питання:

Надсилання форми...

Помилка сервера.

Форму отримано.

вул. Центральна, 118, с.Святопетрівське,

Києво-Святошинський район,

Київська область, Україна

 

 

otchiydim@gmail.com

БО «Міжнародна Благодійна Фундація «Отчий Дім»